Kopen CB1-P-24V met BYCHPS
Koop met garantie
| Turn On Spanning (Max): | 14 VDC |
|---|---|
| Turn Off Voltage (Min): | 2.4 VDC |
| Klemtype: | PC Pin |
| switching Voltage: | 28VDC - Nom |
| Serie: | CB |
| release Time: | 15ms |
| Relaistype: | Automotive |
| Packaging: | Bulk |
| Andere namen: | 255-1833 CB1-P-24V-ND CB1P24V |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| opereren Time: | 15ms |
| montage Type: | Through Hole |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 17 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | CB1-P-24V |
| Kenmerken: | Sealed - Fully |
| Uitgebreide beschrijving: | Automotive Relay SPDT (1 Form C) 24VDC Coil Through Hole |
| Beschrijving: | RELAY AUTOMOTIVE SPDT 20A 24V |
| Contact Rating (Current): | 20A |
| Contact Material: | Silver Alloy, Cadmium Free |
| Contactformulier: | SPDT (1 Form C) |
| coil Voltage: | 24VDC |
| coil Type: | Non Latching |
| coil Resistance: | 320 Ohms |
| coil Vermogen: | 1.8 W |
| coil Current: | 75mA |
| Email: | [email protected] |