CB1AF-D-12V
CB1AF-D-12V
Onderdeel nummer:
CB1AF-D-12V
Fabrikant:
Panasonic
Beschrijving:
RELAY AUTOMOTIVE SPST 40A 12V
Data papier:
CB1AF-D-12V.pdf
Invoering
Kopen CB1AF-D-12V met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Turn On Spanning (Max):7 VDC
Turn Off Voltage (Min):1.2 VDC
Klemtype:Plug In, Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
switching Voltage:14VDC - Nom
Serie:CB
Relaistype:Automotive
Packaging:Bulk
Temperatuur:-40°C ~ 85°C
opereren Time:15ms
montage Type:Socketable
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:CB1AF-D-12V
Kenmerken:Diode, Sealed - Flux Protection
Uitgebreide beschrijving:Automotive Relay SPST-NO (1 Form A) 12VDC Coil Socketable
Beschrijving:RELAY AUTOMOTIVE SPST 40A 12V
Contact Rating (Current):40A
Contact Material:Silver Alloy, Cadmium Free
Contactformulier:SPST-NO (1 Form A)
coil Voltage:12VDC
coil Type:Non Latching
coil Resistance:103 Ohms
coil Vermogen:1.4 W
coil Current:117mA