Kopen CCMR006.TXP met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | 250V |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | 600V |
| Size / Dimension: | 0.406" Dia x 1.500" L (10.30mm x 38.10mm) |
| Serie: | POWR-GARD®, POWR-PRO® CCMR |
| Reactietijd: | Slow |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | 5AG, 10mm x 38.1mm |
| Andere namen: | CCMR006 CCMR006.TXP-ND CCMR6 CCMR6A F7151 |
| Temperatuur: | - |
| montage Type: | Holder |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smelting I²t: | - |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 5 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | CCMR006.TXP |
| Fuse Type: | Cartridge |
| Kenmerken: | - |
| Beschrijving: | FUSE CARTRIDGE 6A 600VAC/250VDC |
| Huidige score: | 6A |
| Klasse: | CC |
| Breaking Capacity @ nominale spanning: | 300kA AC, 20kA DC |
| goedkeuringen: | CE, UL |
| toepassingen: | Motor Protection |
| Email: | [email protected] |