CD0603-Z8V2
CD0603-Z8V2
Onderdeel nummer:
CD0603-Z8V2
Fabrikant:
Bourns, Inc.
Beschrijving:
DIODE ZENER 8.2V 150MW 0603
Data papier:
CD0603-Z8V2.pdf
Invoering
Kopen CD0603-Z8V2 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Voltage - Zener (Nom) (Vz):8.2V
Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als:-
Tolerantie:±5%
Leverancier Device Pakket:0603
Serie:-
Vermogen - Max:150mW
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:0603 (1608 Metric)
Temperatuur:-55°C ~ 125°C
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:CD0603-Z8V2
Impedantie (Max) (ZZT):7 Ohm
Uitgebreide beschrijving:Zener Diode 150mW ±5% Surface Mount 0603
Beschrijving:DIODE ZENER 8.2V 150MW 0603
Current - Reverse Lekkage @ Vr:100nA @ 6V