Kopen CD100M200 met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | - |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | 415V |
| Size / Dimension: | 1.220" Dia x 1.850" L (31.00mm x 47.00mm) |
| Serie: | CD |
| Reactietijd: | - |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) |
| Temperatuur: | - |
| montage Type: | Bolt Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smelting I²t: | 120000 @ Unknown Test |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 10 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | CD100M200 |
| Fuse Type: | Cartridge |
| Kenmerken: | - |
| Beschrijving: | FUSE 100M200 415V AC INDUST. |
| Huidige score: | 100A |
| Klasse: | - |
| Breaking Capacity @ nominale spanning: | 80kA |
| goedkeuringen: | - |
| toepassingen: | Motor Protection |
| Email: | [email protected] |