CD100M200
Onderdeel nummer:
CD100M200
Fabrikant:
Bussmann (Eaton)
Beschrijving:
FUSE 100M200 415V AC INDUST.
Data papier:
CD100M200.pdf
Invoering
Kopen CD100M200 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:-
Nominale spanning - AC:415V
Size / Dimension:1.220" Dia x 1.850" L (31.00mm x 47.00mm)
Serie:CD
Reactietijd:-
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Temperatuur:-
montage Type:Bolt Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Smelting I²t:120000 @ Unknown Test
Fabrikant Standaard Levertijd:10 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:CD100M200
Fuse Type:Cartridge
Kenmerken:-
Beschrijving:FUSE 100M200 415V AC INDUST.
Huidige score:100A