CD214B-F3600
CD214B-F3600
Onderdeel nummer:
CD214B-F3600
Fabrikant:
Bourns, Inc.
Beschrijving:
DIODE GEN PURP 600V 3A DO214AA
Data papier:
CD214B-F3600.pdf
Invoering
Kopen CD214B-F3600 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als:1.7V @ 1A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max):600V
Leverancier Device Pakket:DO-214AA (SMB)
Snelheid:Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie:-
Reverse Recovery Time (TRR):35ns
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:DO-214AA, SMB
Bedrijfstemperatuur - aansluiting:-55°C ~ 150°C
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:16 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:CD214B-F3600
Uitgebreide beschrijving:Diode Standard 600V 3A Surface Mount DO-214AA (SMB)
diode Type:Standard
Beschrijving:DIODE GEN PURP 600V 3A DO214AA
Current - Reverse Lekkage @ Vr:5µA @ 600V
Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io):3A
Capaciteit @ Vr, F:10pF @ 4V, 1MHz