Kopen CD4054BNSRG4 met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 3 V ~ 18 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 16-SO |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 16-SOIC (0.209", 5.30mm Width) |
| Temperatuur: | -55°C ~ 125°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | CD4054BNSRG4 |
| Interface: | - |
| Display-type: | LCD |
| Cijfers of tekens: | - |
| Beschrijving: | IC 4-SEG DISPLAY DRIVER 16SO |
| Current - Supply: | 0.04µA |
| Configuratie: | 4 Segment |
| Email: | [email protected] |