Kopen CD411299B met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als: | - |
|---|---|
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): | 1200V (1.2kV) |
| Leverancier Device Pakket: | POW-R-BLOK™ Module |
| Snelheid: | Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) |
| Serie: | - |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | POW-R-BLOK™ Module |
| Andere namen: | 835-1070 CD411299B-ND |
| Bedrijfstemperatuur - aansluiting: | -40°C ~ 150°C |
| montage Type: | Chassis Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | CD411299B |
| Uitgebreide beschrijving: | Diode Array 1 Pair Series Connection Standard 1200V (1.2kV) 100A Chassis Mount POW-R-BLOK™ Module |
| diode Type: | Standard |
| diode Configuration: | 1 Pair Series Connection |
| Beschrijving: | DIODE MODULE 1.2KV 100A POWRBLOK |
| Current - Reverse Lekkage @ Vr: | 10mA @ 1200V |
| Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) (per Diode): | 100A |
| Email: | [email protected] |