Kopen CD4538BCM met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 3 V ~ 15 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 16-SOIC |
| Serie: | 4000B |
| Schmitt Trigger Input: | No |
| Signaalvertraging: | 100ns |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Temperatuur: | -55°C ~ 125°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | CD4538BCM |
| Type logica: | Monostable |
| onafhankelijke Circuits: | 2 |
| Uitgebreide beschrijving: | Monostable Multivibrator 16-SOIC |
| Beschrijving: | IC MULTIVIBRATOR DUAL 16-SOIC |
| Current - Output Hoog, Laag: | 8.8mA, 8.8mA |
| Email: | [email protected] |