CDBD20150-HF
Onderdeel nummer:
CDBD20150-HF
Fabrikant:
Comchip Technology
Beschrijving:
DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V D2PAK
Data papier:
CDBD20150-HF.pdf
Invoering
Kopen CDBD20150-HF met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als:1V @ 10A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max):150V
Leverancier Device Pakket:D2PAK
Snelheid:Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie:-
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Bedrijfstemperatuur - aansluiting:-55°C ~ 150°C
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:CDBD20150-HF
Uitgebreide beschrijving:Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 150V 20A (DC) Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
diode Type:Schottky
diode Configuration:1 Pair Common Cathode
Beschrijving:DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V D2PAK
Current - Reverse Lekkage @ Vr:500µA @ 150V
Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) (per Diode):20A (DC)