CDBM2100-HF
Onderdeel nummer:
CDBM2100-HF
Fabrikant:
Comchip Technology
Beschrijving:
DIODE SCHOTTKY 100V 2A MINISMA
Data papier:
CDBM2100-HF.pdf
Invoering
Kopen CDBM2100-HF met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als:850mV @ 2A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max):100V
Leverancier Device Pakket:Mini SMA/SOD-123
Snelheid:Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie:-
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:SOD-123T
Bedrijfstemperatuur - aansluiting:-55°C ~ 150°C
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:CDBM2100-HF
Uitgebreide beschrijving:Diode Schottky 100V 2A (DC) Surface Mount Mini SMA/SOD-123
diode Type:Schottky
Beschrijving:DIODE SCHOTTKY 100V 2A MINISMA
Current - Reverse Lekkage @ Vr:500µA @ 100V
Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io):2A (DC)
Capaciteit @ Vr, F:160pF @ 4V, 1MHz