CDBMT1100-HF
CDBMT1100-HF
Onderdeel nummer:
CDBMT1100-HF
Fabrikant:
Comchip Technology
Beschrijving:
DIODE SCHOTTKY 100V 1A SOD123H
Data papier:
CDBMT1100-HF.pdf
Invoering
Kopen CDBMT1100-HF met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als:850mV @ 1A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max):100V
Leverancier Device Pakket:SOD-123H
Snelheid:Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie:-
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:SOD-123H
Andere namen:641-1441-2
CDBMT1100HF
Bedrijfstemperatuur - aansluiting:-55°C ~ 150°C
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:10 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:CDBMT1100-HF
Uitgebreide beschrijving:Diode Schottky 100V 1A (DC) Surface Mount SOD-123H
diode Type:Schottky
Beschrijving:DIODE SCHOTTKY 100V 1A SOD123H
Current - Reverse Lekkage @ Vr:500µA @ 100V
Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io):1A (DC)
Capaciteit @ Vr, F:120pF @ 4V, 1MHz