Kopen CDR32BP1R5BCZMAT met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Nominale: | 100V |
|---|---|
| Tolerantie: | ±0.25pF |
| Dikte (Max): | 0.051" (1.30mm) |
| temperatuurcoëfficiënt: | BP |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Serie: | Military, MIL-PRF-55681, CDR32 |
| ratings: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 1206 (3216 Metric) |
| Andere namen: | CDR32BP1R5BCZMAT-MIL |
| Temperatuur: | -55°C ~ 125°C |
| montage Type: | Surface Mount, MLCC |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 16 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | CDR32BP1R5BCZMAT |
| lead Style: | - |
| Afstand tussen de draden: | - |
| Hoogte - Zittend (Max): | - |
| Kenmerken: | Military |
| Failure Rate: | M (1%) |
| Uitgebreide beschrijving: | 1.5pF ±0.25pF 100V Ceramic Capacitor BP 1206 (3216 Metric) |
| Beschrijving: | CAP CER 1.5PF 100V BP 1206 |
| Capaciteit: | 1.5pF |
| toepassingen: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |