Kopen CGHV1J006D met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Test: | 40V |
|---|---|
| Spanning - Nominale: | 100V |
| transistor Type: | HEMT |
| Leverancier Device Pakket: | Die |
| Serie: | GaN |
| Vermogen: | 6W |
| Packaging: | Tray |
| Verpakking / doos: | Die |
| ruisgetal: | - |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | CGHV1J006D |
| Krijgen: | 17dB |
| Frequentie: | 18GHz |
| Uitgebreide beschrijving: | RF Mosfet HEMT 40V 30mA 18GHz 17dB 6W Die |
| Beschrijving: | RF MOSFET HEMT 40V DIE |
| Huidige score: | - |
| Current - Test: | 30mA |
| Email: | [email protected] |