Kopen CH30J3 met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning: | 600V |
|---|---|
| Klemtype: | Screw Terminal |
| Serie: | CH |
| oriëntering: | - |
| Aantal circuits: | 3 |
| montage Type: | DIN Rail |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 3 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | CH30J3 |
| Type zekeringhouder: | Holder |
| Fuse Type: | Cartridge |
| Fuse Size: | 0.81" Dia x 2.25" L (20.6mm x 57.2mm) |
| For Use With / Gerelateerde Producten: | Class J |
| Uitgebreide beschrijving: | Fuse Holder 30A 600V 3 Circuit Cartridge DIN Rail |
| Beschrijving: | FUSE HLDR CART 600V 30A DIN RAIL |
| Huidige score: | 30A |
| Contact Material: | - |
| Contact Finish: | - |
| Email: | [email protected] |