CHF12545CBF500L
CHF12545CBF500L
Onderdeel nummer:
CHF12545CBF500L
Fabrikant:
Bourns, Inc.
Beschrijving:
RES CHAS MNT 50 OHM 5% 500W
Data papier:
CHF12545CBF500L.pdf
Invoering
Kopen CHF12545CBF500L met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Tolerantie:±5%
temperatuurcoëfficiënt:-
Size / Dimension:1.250" L x 0.500" W (31.75mm x 12.70mm)
Weerstand (Ohm):50
Vermogen (Watt):500W
Packaging:Tray
Verpakking / doos:Flat Box, Terminator
Temperatuur:-55°C ~ 150°C
montage Feature:Flanges
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:CHF12545CBF500L
lead Style:Tab
Hoogte - Zittend (Max):0.200" (5.08mm)
Kenmerken:RF, High Frequency
Failure Rate:-
Beschrijving:RES CHAS MNT 50 OHM 5% 500W