Kopen CHF12545CBF500L met BYCHPS
Koop met garantie
| Tolerantie: | ±5% |
|---|---|
| temperatuurcoëfficiënt: | - |
| Size / Dimension: | 1.250" L x 0.500" W (31.75mm x 12.70mm) |
| Serie: | CHF - RF Power |
| Weerstand (Ohm): | 50 |
| Vermogen (Watt): | 500W |
| Packaging: | Tray |
| Verpakking / doos: | Flat Box, Terminator |
| Temperatuur: | -55°C ~ 150°C |
| montage Feature: | Flanges |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | CHF12545CBF500L |
| lead Style: | Tab |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.200" (5.08mm) |
| Kenmerken: | RF, High Frequency |
| Failure Rate: | - |
| Beschrijving: | RES CHAS MNT 50 OHM 5% 500W |
| Samenstelling: | Thick Film |
| Coating, Huisvesting Type: | Aluminum Oxide |
| Email: | [email protected] |