Kopen CL-25-50 met BYCHPS
Koop met garantie
| Tolerantie: | - |
|---|---|
| Test Inductie - Verbonden In Reeks: | 1.2mH |
| Size / Dimension: | 3.870" L x 3.374" W (98.30mm x 85.70mm) |
| afscherming: | Unshielded |
| Serie: | CL |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Nonstandard |
| Andere namen: | 595-1709 CL-25-50-ND |
| Temperatuur: | - |
| Aantal Coils: | 2 |
| montage Type: | Chassis Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 12 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | CL-25-50 |
| Inductance - parallel geschakeld: | 300µH |
| Hoogte: | 3.374" (85.70mm) |
| Uitgebreide beschrijving: | Unshielded Coil Inductor Array Inductance - Connected in Series Inductance - Connected in Parallel 3 mOhm DC Resistance (DCR) - Parallel Nonstandard |
| Beschrijving: | INDUCT ARRAY 2COIL 300UH CHA MNT |
| DC Resistance (DCR) - Serie: | 12 mOhm |
| DC weerstand (DCR) - Parallel: | 3 mOhm |
| Huidige beoordeling - Serie: | 25A |
| Huidige beoordeling - Parallel: | 50A |
| Email: | [email protected] |