CM160808-8N2JL
CM160808-8N2JL
Onderdeel nummer:
CM160808-8N2JL
Fabrikant:
Bourns, Inc.
Beschrijving:
FIXED IND 8.2NH 400MA 280 MOHM
Data papier:
CM160808-8N2JL.pdf
Invoering
Kopen CM160808-8N2JL met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Type:Wirewound
Tolerantie:±5%
Leverancier Device Pakket:0603 (1608 Metric)
Size / Dimension:0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
afscherming:Unshielded
Serie:CM160808
ratings:-
Q @ Freq:9 @ 100MHz
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:0603 (1608 Metric)
Temperatuur:-40°C ~ 100°C
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Materiaal - Core:Alumina
Fabrikant Onderdeelnummer:CM160808-8N2JL
Inductie:8.2nH
Hoogte - Zittend (Max):0.037" (0.94mm)
Frequentie - Test:100MHz
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie:3.5GHz
Uitgebreide beschrijving:8.2nH Unshielded Wirewound Inductor 400mA 280 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
Beschrijving:FIXED IND 8.2NH 400MA 280 MOHM
DC Resistance (DCR):280 mOhm Max
Huidige score:400mA