Kopen CME2425-3 met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | - |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | 250V |
| Size / Dimension: | 1.050" L x 1.050" W (26.67mm x 26.67mm) |
| Serie: | CME |
| ratings: | - |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Vertical, 4 PC Pin |
| Andere namen: | 10535 237-1222 |
| Temperatuur: | - |
| Aantal lijnen: | 2 |
| montage Type: | Through Hole |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 16 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | CME2425-3 |
| Inductie @ Frequentie: | 3.8mH @ 10kHz |
| Impedantie @ Frequentie: | - |
| Hoogte (Max): | 1.075" (27.31mm) |
| filter Type: | Power Line |
| Kenmerken: | ESD |
| Uitgebreide beschrijving: | 3.8mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 1.6A DCR 127 mOhm |
| Beschrijving: | COMMON MODE CHOKE 1.6A 2LN TH |
| DC-weerstand (DCR) (Max): | 127 mOhm |
| Card Dikte (mm): | 1.6A |
| goedkeuringen: | - |
| Email: | [email protected] |