Kopen CN1206L8G met BYCHPS
Koop met garantie
| Varistor Voltage (Typ): | 15V |
|---|---|
| Varistor Voltage (Min): | 12.75V |
| Varistor Voltage (Max): | 17.25V |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 1206 (3216 Metric) |
| Andere namen: | B72520V 80L 62 B72520V0080L062 B72520V80L62 |
| Temperatuur: | - |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount, MLCV |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maximale DC Volts: | 11VDC |
| Maximale AC Volt: | 8VAC |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | CN1206L8G |
| Energie: | 0.50J |
| Beschrijving: | VARISTOR 15V 200A 1206 |
| Huidige - Surge: | 200A |
| Capacitieve @ Frequentie: | - |
| Email: | [email protected] |