Kopen CPC1907B met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Load: | 0 ~ 60 V |
|---|---|
| Voltage - Input: | 1.2VDC |
| Klemtype: | Gull Wing |
| Leverancier Device Pakket: | 8-SOIC |
| Serie: | CPC, OptoMOS® |
| Relaistype: | Relay |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 8-SOP (0.400", 10.16mm Width) |
| Output Type: | AC, DC |
| Andere namen: | CLA394 |
| On-State Resistance (Max): | 60 mOhm |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 12 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | CPC1907B |
| load Current: | 6A |
| Uitgebreide beschrijving: | Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) 8-SOP (0.400", 10.16mm Width) |
| Beschrijving: | RELAY OPTOMOS SP-NO 6A 8-SOP |
| Circuit: | SPST-NO (1 Form A) |
| Email: | [email protected] |