Kopen CPDH5V0P-HF met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Reverse Standoff (type): | 5V (Max) |
|---|---|
| Spanning - Spanning (Max) @ Ipp: | 13V |
| Spanning - Onderbreking (Min): | 5.6V |
| Type: | Zener |
| Leverancier Device Pakket: | SOD-523 |
| Serie: | - |
| Power Line Protection: | No |
| Power - Peak Pulse: | 39W |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | SC-79, SOD-523 |
| Andere namen: | 641-1774-2 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 10 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | CPDH5V0P-HF |
| Beschrijving: | TVS DIODE 5VWM 13VC SOD523 |
| Current - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 3A (8/20µs) |
| Capacitieve @ Frequentie: | 3pF @ 1MHz |
| Bidirectionele kanalen: | 1 |
| toepassingen: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |