Kopen CQ82C55A96 met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 4.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 44-MQFP (10x10) |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 44-QFP |
| Output Type: | Open Drain |
| Temperatuur: | 0°C ~ 70°C |
| Aantal I / O: | 24 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 2 (1 Year) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | CQ82C55A96 |
| interrupt Output: | No |
| Interface: | Parallel |
| Kenmerken: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | I/O Expander 24 Parallel 44-MQFP (10x10) |
| Beschrijving: | IC I/O EXPANDER 24B 44MQFP |
| Huidige - Output Source / Zink: | 2.5mA |
| Email: | [email protected] |