Kopen CS218-55PB met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - On State (Vtm) (Max): | 2V |
|---|---|
| Voltage - Off State: | 1200V |
| Spanning - Gate Trigger (VGT) (Max): | 1.5V |
| Leverancier Device Pakket: | TO-218 |
| Serie: | - |
| SCR Type: | Standard Recovery |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | TO-218-3 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | CS218-55PB |
| Uitgebreide beschrijving: | SCR 1200V 55A Standard Recovery Through Hole TO-218 |
| Beschrijving: | DIODE RECT 55A 1200V TO-218 |
| Current - On State (It (RMS)) (Max): | 55A |
| Current - Off staat (Max): | 20µA |
| Current -. Niet Rep Surge 50, 60Hz (ITSM): | 500A @ 100Hz |
| Current - Hold (IH) (Max): | 150mA |
| Current - Gate Trigger (Igt) (Max): | 80mA |
| Email: | [email protected] |