CS218-55PB
Onderdeel nummer:
CS218-55PB
Fabrikant:
Central Semiconductor
Beschrijving:
DIODE RECT 55A 1200V TO-218
Leid Free Status / RoHS Status:
Bevat lood / RoHS non-compliant
beschikbare kwaliteit:
19794 Pieces
Data papier:
CS218-55PB.pdf
Invoering
Kopen CS218-55PB met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Voltage - On State (Vtm) (Max):2V
Voltage - Off State:1200V
Spanning - Gate Trigger (VGT) (Max):1.5V
Leverancier Device Pakket:TO-218
Serie:-
SCR Type:Standard Recovery
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:TO-218-3
Temperatuur:-40°C ~ 125°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:CS218-55PB
Uitgebreide beschrijving:SCR 1200V 55A Standard Recovery Through Hole TO-218
Beschrijving:DIODE RECT 55A 1200V TO-218
Current - On State (It (RMS)) (Max):55A
Current - Off staat (Max):20µA
Current -. Niet Rep Surge 50, 60Hz (ITSM):500A @ 100Hz
Current - Hold (IH) (Max):150mA
Current - Gate Trigger (Igt) (Max):80mA