Kopen CS220-10B met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - On State (Vtm) (Max): | 1.6V |
|---|---|
| Voltage - Off State: | 200V |
| Spanning - Gate Trigger (VGT) (Max): | 1.5V |
| Leverancier Device Pakket: | TO-220 |
| Serie: | - |
| SCR Type: | Standard Recovery |
| Packaging: | Box |
| Verpakking / doos: | TO-220-3 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | CS220-10B |
| Uitgebreide beschrijving: | SCR 200V 10A Standard Recovery Through Hole TO-220 |
| Beschrijving: | SCR 10A TH TO-220 |
| Current - On State (It (RMS)) (Max): | 10A |
| Current -. Niet Rep Surge 50, 60Hz (ITSM): | - |
| Current - Hold (IH) (Max): | 30mA |
| Current - Gate Trigger (Igt) (Max): | 15mA |