Kopen CSD18509Q5BT met BYCHPS
Koop met garantie
| VGS (th) (Max) @ Id: | 2.2V @ 250µA |
|---|---|
| Vgs (Max): | ±20V |
| Technologie: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Leverancier Device Pakket: | 8-VSON (5x6) |
| Serie: | NexFET™ |
| Rds On (Max) @ Id, VGS: | 1.2 mOhm @ 32A, 10V |
| Vermogensverlies (Max): | 3.1W (Ta), 195W (Tc) |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 8-PowerTDFN |
| Andere namen: | 296-37962-2 |
| Temperatuur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 25 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | CSD18509Q5BT |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: | 13900pF @ 20V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | 195nC @ 10V |
| FET Type: | N-Channel |
| FET Feature: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | N-Channel 40V 100A (Ta) 3.1W (Ta), 195W (Tc) Surface Mount 8-VSON (5x6) |
| Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan): | 4.5V, 10V |
| Drain naar de Bron Voltage (Vdss): | 40V |
| Beschrijving: | MOSFET N-CH 40V 100A 8VSON |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C: | 100A (Ta) |
| Email: | [email protected] |