Kopen CSR2512C0R02F met BYCHPS
Koop met garantie
| Tolerantie: | ±1% |
|---|---|
| temperatuurcoëfficiënt: | ±50ppm/°C |
| Leverancier Device Pakket: | 2512 |
| Size / Dimension: | 0.250" L x 0.118" W (6.35mm x 3.00mm) |
| Serie: | CSR |
| Weerstand (Ohm): | 0.02 |
| Vermogen (Watt): | 3W |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 2512 (6432 Metric) |
| Andere namen: | 696-1674-2 |
| Temperatuur: | -55°C ~ 170°C |
| Aantal Beëindiging: | 2 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 12 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | CSR2512C0R02F |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.035" (0.90mm) |
| Kenmerken: | Current Sense |
| Failure Rate: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 0.02 Ohm ±1% 3W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense Metal Element |
| Beschrijving: | RES SMD 0.02 OHM 1% 3W 2512 |
| Samenstelling: | Metal Element |
| Email: | [email protected] |