Kopen CT0603K14G met BYCHPS
Koop met garantie
| Varistor Voltage (Typ): | 22V |
|---|---|
| Varistor Voltage (Min): | 19.8V |
| Varistor Voltage (Max): | 24.2V |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 0603 (1608 Metric) |
| Andere namen: | 495-2593-2 B72500E 140K 60 B72500E0140K060 B72500T 140K 60 B72500T0140K060 B72500T140K60 B72500T140K60V50 B72500T140K60V7 B72500T140K60V9 |
| Temperatuur: | -55°C ~ 125°C (TA) |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount, MLCV |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maximale DC Volts: | 18VDC |
| Maximale AC Volt: | 14VAC |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 7 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | CT0603K14G |
| Energie: | 0.20J |
| Beschrijving: | VARISTOR 22V 30A 0603 |
| Huidige - Surge: | 30A |
| Capacitieve @ Frequentie: | 100pF @ 1kHz |
| Email: | [email protected] |