Kopen CTA08-1200BW met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Off State: | 1200V (1.2kV) |
|---|---|
| Spanning - Gate Trigger (VGT) (Max): | 1.3V |
| triac Type: | Alternistor - Snubberless |
| Leverancier Device Pakket: | TO-220AB |
| Serie: | - |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | TO-220-3 |
| Andere namen: | CC1392 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| montage Type: | Through Hole |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | CTA08-1200BW |
| Uitgebreide beschrijving: | TRIAC Alternistor - Snubberless 1200V (1.2kV) 8A Through Hole TO-220AB |
| Beschrijving: | TRIAC ALTERNISTOR 1.2KV TO220AB |
| Current - On State (It (RMS)) (Max): | 8A |
| Current -. Niet Rep Surge 50, 60Hz (ITSM): | 80A, 84A |
| Current - Hold (IH) (Max): | 50mA |
| Current - Gate Trigger (Igt) (Max): | 50mA |
| Configuratie: | Single |
| Email: | [email protected] |