Kopen CTSLV399NG met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 3 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Type: | Buffer, ReDriver |
| Leverancier Device Pakket: | 8-MLP (2x2) |
| Signal Conditioning: | - |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 8-VFDFN Exposed Pad |
| uitgang: | LVDS, LVPECL |
| Andere namen: | CTX1333TR |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal kanalen: | 1 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | CTSLV399NG |
| Invoer: | LVDS, LVPECL |
| Uitgebreide beschrijving: | Buffer, ReDriver 1 Channel 8-MLP (2x2) |
| Beschrijving: | IC REDRIVER 1CH 8MLP |
| Vertragingstijd: | 400ps |
| Data Rate (Max): | - |
| Current - Supply: | 48mA |
| Capaciteit - Input: | - |
| toepassingen: | - |
| Email: | [email protected] |