Kopen CTX02-18713-R met BYCHPS
Koop met garantie
| Tolerantie: | - |
|---|---|
| Size / Dimension: | 0.299" L x 0.299" W (7.60mm x 7.60mm) |
| afscherming: | Unshielded |
| Serie: | OCTA-PAC® |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | Nonstandard |
| Andere namen: | 513-1686-2 CTX0218713R |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal Coils: | 2 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 8 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | CTX02-18713-R |
| Hoogte: | 0.171" (4.35mm) |
| Uitgebreide beschrijving: | Unshielded Coil Inductor Array Nonstandard |
| Beschrijving: | INDUCT ARRAY 2 COIL SMD |
| DC Resistance (DCR) - Serie: | - |
| DC weerstand (DCR) - Parallel: | - |
| Email: | [email protected] |