Kopen CTX33-18428-R met BYCHPS
Koop met garantie
| Tolerantie: | ±20% |
|---|---|
| Size / Dimension: | 0.450" L x 0.450" W (11.43mm x 11.43mm) |
| afscherming: | Unshielded |
| Serie: | OCTA-PAC® |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | 4-SMD |
| Andere namen: | Q5396740GG |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal Coils: | 2 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 17 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | CTX33-18428-R |
| Hoogte: | 0.190" (4.83mm) |
| Uitgebreide beschrijving: | Unshielded Coil Inductor Array 4-SMD |
| Beschrijving: | INDUCT ARRAY 2 COIL SMD |
| DC Resistance (DCR) - Serie: | - |
| DC weerstand (DCR) - Parallel: | - |
| Email: | [email protected] |