Kopen CVH252009-2R2M met BYCHPS
Koop met garantie
| Type: | Multilayer |
|---|---|
| Tolerantie: | ±20% |
| Leverancier Device Pakket: | 1008 (2520 Metric) |
| Size / Dimension: | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| afscherming: | Shielded |
| Serie: | CVH252009 |
| ratings: | - |
| Q @ Freq: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 1008 (2520 Metric) |
| Andere namen: | CVH252009-2R2MTR CVH2520092R2M |
| Temperatuur: | -55°C ~ 125°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaal - Core: | Ferrite |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 17 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | CVH252009-2R2M |
| Inductie: | 2.2µH |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.039" (1.00mm) |
| Frequentie - Test: | 1MHz |
| Frequentie - Zelfresonantiefrequentie: | 40MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | 2.2µH Shielded Multilayer Inductor 1.3A 80 mOhm Max 1008 (2520 Metric) |
| Beschrijving: | FIXED IND 2.2UH 1.3A 80 MOHM SMD |
| DC Resistance (DCR): | 80 mOhm Max |
| Huidige score: | 1.3A |
| Current - Verzadiging: | - |
| Email: | [email protected] |