Kopen CW252016-3R3J met BYCHPS
Koop met garantie
| Type: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerantie: | ±5% |
| Leverancier Device Pakket: | 1008 (2520 Metric) |
| Size / Dimension: | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| afscherming: | Unshielded |
| Serie: | CW252016 |
| ratings: | - |
| Q @ Freq: | 22 @ 7.9MHz |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 1008 (2520 Metric) |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaal - Core: | Ferrite |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 17 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | CW252016-3R3J |
| Inductie: | 3.3µH |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.071" (1.80mm) |
| Frequentie - Test: | 7.9MHz |
| Frequentie - Zelfresonantiefrequentie: | 55MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | 3.3µH Unshielded Wirewound Inductor 185mA 3.4 Ohm Max 1008 (2520 Metric) |
| Beschrijving: | FIXED IND 3.3UH 185MA 3.4 OHM |
| DC Resistance (DCR): | 3.4 Ohm Max |
| Huidige score: | 185mA |
| Current - Verzadiging: | - |
| Email: | [email protected] |