Kopen CY74FCT16373CTVRE4 met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 4.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 48-TVSOP |
| Serie: | 74FCT |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 48-TFSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Output Type: | Tri-State |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | CY74FCT16373CTVRE4 |
| Type logica: | D-Type Transparent Latch |
| onafhankelijke Circuits: | 2 |
| Uitgebreide beschrijving: | D-Type Transparent Latch Channel 8:8 IC Tri-State 48-TVSOP |
| Beschrijving: | IC 16BIT TRANSP D LATCH 48TVSOP |
| Delay Time - Voortplanting: | 2ns |
| Current - Output Hoog, Laag: | 32mA, 64mA |
| Circuit: | 8:8 |
| Email: | [email protected] |