Kopen CY74FCT374TQCT met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 4.75 V ~ 5.25 V |
|---|---|
| Type: | D-Type |
| Trigger Type: | Positive Edge |
| Serie: | 74FCT |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 20-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Output Type: | Tri-State, Non-Inverted |
| Andere namen: | 296-9442-2 CY74FCT374TQCTE4 CY74FCT374TQCTE4-ND CY74FCT374TQCTG4 CY74FCT374TQCTG4-ND |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Aantal elementen: | 1 |
| Aantal bits per element: | 8 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 2 (1 Year) |
| Max Signaalvertraging @ V, Max CL: | 10ns @ 5V, 50pF |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | CY74FCT374TQCT |
| Input Capacitance: | 5pF |
| Functie: | Standard |
| Beschrijving: | IC D-TYPE POS TRG SNGL 20QSOP |
| Current - Quiescent: | 200µA |
| Current - Output Hoog, Laag: | 32mA, 64mA |
| Email: | [email protected] |