Kopen CY74FCT573CTQCT met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 4.75 V ~ 5.25 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 20-SSOP/QSOP |
| Serie: | 74FCT |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 20-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Output Type: | Tri-State |
| Andere namen: | CY74FCT573CTQCTE4 CY74FCT573CTQCTE4-ND |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 2 (1 Year) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | CY74FCT573CTQCT |
| Type logica: | D-Type Transparent Latch |
| onafhankelijke Circuits: | 1 |
| Uitgebreide beschrijving: | D-Type Transparent Latch Channel 8:8 IC Tri-State 20-SSOP/QSOP |
| Beschrijving: | IC OCT TRANS D LATCH 3ST 20-QSOP |
| Delay Time - Voortplanting: | 2ns |
| Current - Output Hoog, Laag: | 32mA, 64mA |
| Circuit: | 8:8 |
| Email: | [email protected] |