DA3S101F0L
DA3S101F0L
Onderdeel nummer:
DA3S101F0L
Fabrikant:
Panasonic
Beschrijving:
DIODE ARRAY GP 80V 100MA SSMINI3
Data papier:
DA3S101F0L.pdf
Invoering
Kopen DA3S101F0L met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als:1.2V @ 100mA
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max):80V
Leverancier Device Pakket:SSMini3-F3-B
Snelheid:Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Serie:-
Reverse Recovery Time (TRR):3ns
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:SC-89, SOT-490
Andere namen:DA3S101F0LTR
Bedrijfstemperatuur - aansluiting:150°C (Max)
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:10 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:DA3S101F0L
Uitgebreide beschrijving:Diode Array 1 Pair Series Connection Standard 80V 100mA (DC) Surface Mount SC-89, SOT-490
diode Type:Standard
diode Configuration:1 Pair Series Connection
Beschrijving:DIODE ARRAY GP 80V 100MA SSMINI3
Current - Reverse Lekkage @ Vr:100nA @ 80V
Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) (per Diode):100mA (DC)