Kopen DAC7741Y/2K met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply, Digital: | 5V |
|---|---|
| Voltage - Supply, Analog: | ±11.4 V ~ 15.75 V, -4.75 V ~ -15.75 V |
| Leverancier Device Pakket: | 48-LQFP (7x7) |
| Vestigings tijd: | 5µs |
| Serie: | - |
| Reference Type: | External, Internal |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 48-LQFP |
| Output Type: | Voltage - Buffered |
| Andere namen: | DAC7741Y/2KG4 DAC7741Y/2KG4-ND |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal D / A-omzetters: | 1 |
| Aantal bits: | 16 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 13 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | DAC7741Y/2K |
| INL / DNL (LSB): | ±6 (Max), ±4 (Max) |
| Uitgebreide beschrijving: | 16 Bit Digital to Analog Converter 1 48-LQFP (7x7) |
| Differentiële uitgang: | No |
| Beschrijving: | IC DAC LP 16BIT 48-LQFP |
| data Interface: | Parallel |
| architectuur: | R-2R |
| Email: | [email protected] |