Kopen DAC8560IBDGKT met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply, Digital: | 2.7 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Voltage - Supply, Analog: | 2.7 V ~ 5.5 V |
| Leverancier Device Pakket: | 8-VSSOP |
| Vestigings tijd: | 10µs |
| Serie: | microPOWER™ |
| Reference Type: | External, Internal |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Output Type: | Voltage - Buffered |
| Andere namen: | 296-21386-2 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 105°C |
| Aantal D / A-omzetters: | 1 |
| Aantal bits: | 16 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 2 (1 Year) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 20 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | DAC8560IBDGKT |
| INL / DNL (LSB): | ±4, ±0.5 |
| Uitgebreide beschrijving: | 16 Bit Digital to Analog Converter 1 8-VSSOP |
| Differentiële uitgang: | No |
| Beschrijving: | IC DAC 16BIT W/2.5V REF 8VSSOP |
| data Interface: | SPI, DSP |
| architectuur: | String DAC |
| Email: | [email protected] |