Kopen DAN217T146 met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als: | 1.2V @ 100mA |
|---|---|
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): | 80V |
| Leverancier Device Pakket: | SMD3 |
| Snelheid: | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |
| Serie: | - |
| Reverse Recovery Time (TRR): | 4ns |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Andere namen: | DAN217T146TR |
| Bedrijfstemperatuur - aansluiting: | 150°C (Max) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 10 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | DAN217T146 |
| Uitgebreide beschrijving: | Diode Array 1 Pair Series Connection Standard 80V 100mA Surface Mount TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| diode Type: | Standard |
| diode Configuration: | 1 Pair Series Connection |
| Beschrijving: | DIODE ARRAY GP 80V 100MA SMD3 |
| Current - Reverse Lekkage @ Vr: | 100nA @ 70V |
| Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) (per Diode): | 100mA |
| Email: | [email protected] |