Kopen DAR70510 met BYCHPS
Koop met garantie
| Turn On Spanning (Max): | 3.7 VDC |
|---|---|
| Turn Off Voltage (Min): | 0.5 VDC |
| Klemtype: | PC Pin |
| switching Voltage: | 1000VAC, 1000VDC - Max |
| Serie: | D |
| release Time: | 2ms |
| Relaistype: | Reed |
| Packaging: | Tray |
| Andere namen: | 725-1081 DAR70510-ND |
| Temperatuur: | -20°C ~ 70°C |
| opereren Time: | 3ms |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 8 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | DAR70510 |
| Kenmerken: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | Reed Relay SPST-NO (1 Form A) 5VDC Coil Through Hole |
| Beschrijving: | RELAY REED SPST-NO 3A 5V |
| Contact Rating (Current): | 3A |
| Contact Material: | Rhodium (Rh) |
| Contactformulier: | SPST-NO (1 Form A) |
| coil Voltage: | 5VDC |
| coil Type: | Non Latching |
| coil Resistance: | 28 Ohms |
| coil Vermogen: | - |
| coil Current: | 178.57mA |
| Email: | [email protected] |