Kopen DAT72410PU met BYCHPS
Koop met garantie
| Turn On Spanning (Max): | 20 VDC |
|---|---|
| Turn Off Voltage (Min): | 4 VDC |
| Klemtype: | Solder Turret |
| switching Voltage: | 7000VAC, 7000VDC - Max |
| Serie: | DA |
| release Time: | 2ms |
| Relaistype: | Reed |
| Packaging: | Bulk |
| Temperatuur: | -20°C ~ 70°C |
| opereren Time: | 3ms |
| montage Type: | Chassis Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 8 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | DAT72410PU |
| Kenmerken: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | Reed Relay SPST-NO (1 Form A) Chassis Mount |
| Beschrijving: | RELAY REED SPST-NO 2A 24V |
| Contact Rating (Current): | 2A |
| Contact Material: | Tungsten (W) |
| Contactformulier: | SPST-NO (1 Form A) |
| coil Voltage: | 24VDC |
| coil Type: | Non Latching |
| coil Resistance: | 780 Ohms |
| coil Vermogen: | - |
| coil Current: | 30.7mA |
| Email: | [email protected] |