DB2232000L
DB2232000L
Onderdeel nummer:
DB2232000L
Fabrikant:
Panasonic
Beschrijving:
DIODE SCHOTTKY 30V 1.5A MINI2
Data papier:
DB2232000L.pdf
Invoering
Kopen DB2232000L met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als:460mV @ 1.5A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max):30V
Leverancier Device Pakket:Mini2-F4-B
Snelheid:Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie:-
Reverse Recovery Time (TRR):16ns
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:SOD-123F
Andere namen:DB2232000LTR
Bedrijfstemperatuur - aansluiting:125°C (Max)
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:10 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:DB2232000L
Uitgebreide beschrijving:Diode Schottky 30V 1.5A Surface Mount Mini2-F4-B
diode Type:Schottky
Beschrijving:DIODE SCHOTTKY 30V 1.5A MINI2
Current - Reverse Lekkage @ Vr:100µA @ 30V
Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io):1.5A
Capaciteit @ Vr, F:48pF @ 10V, 1MHz