Kopen DFBR030U3LP-13 met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Peak Reverse (Max): | 30V |
|---|---|
| Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als: | 370mV @ 1A |
| Technologie: | Standard |
| Leverancier Device Pakket: | U-DFN4040-8 |
| Serie: | SBR® |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 8-UDFN Exposed Pad |
| Andere namen: | DFBR030U3LP-13DITR |
| Temperatuur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 16 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | DFBR030U3LP-13 |
| Uitgebreide beschrijving: | Bridge Rectifier Single Phase 30V 3A Surface Mount U-DFN4040-8 |
| diode Type: | Single Phase |
| Beschrijving: | DIODE SBR 30V 3A U-DFN4040-8 |
| Current - Reverse Lekkage @ Vr: | 10µA @ 800V |
| Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io): | 3A |
| Email: | [email protected] |