Kopen DFJ-5 met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | 450V |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | 600V |
| Size / Dimension: | 0.810" Dia x 2.250" L (20.57mm x 57.15mm) |
| Serie: | DFJ |
| Reactietijd: | - |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Cartridge, Non-Standard |
| Temperatuur: | - |
| montage Type: | Holder |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smelting I²t: | - |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 7 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | DFJ-5 |
| Fuse Type: | Cartridge |
| Kenmerken: | - |
| Beschrijving: | FUSE CARTRIDGE 5A 600VAC/450VDC |
| Huidige score: | 5A |
| Klasse: | J |
| Breaking Capacity @ nominale spanning: | 200kA AC, 100kA DC |
| goedkeuringen: | CE, CSA, UL |
| toepassingen: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |