Kopen DG509ABK met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply, Single (V +): | - |
|---|---|
| Spanning - Toevoer, Dual (V ±): | ±4.5 V ~ 18 V |
| Schakel Tijd (Ton, Toff) (Max): | 1.5µs, 1µs |
| Switch Circuit: | SP4T |
| Leverancier Device Pakket: | 16-CERDIP |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 16-CDIP (0.300", 7.62mm) |
| Temperatuur: | -20°C ~ 85°C (TA) |
| On-State Resistance (Max): | 450 Ohm |
| Aantal circuits: | 2 |
| Multiplexer / Demultiplexer Circuit: | 4:1 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | DG509ABK |
| Uitgebreide beschrijving: | 2 Circuit IC Switch 4:1 450 Ohm 16-CERDIP |
| Beschrijving: | IC MUX CMOS ANLG DUAL-4CH 16-DIP |
| Huidig - Lekkage (IS (uit)) (Max): | 1nA |
| crosstalk: | - |
| Charge Injection: | - |
| Channel-to-Channel Matching (ΔRon): | 27 Ohm |
| Kanaal Capaciteit (CS (uit), CD (uit)): | 5pF, 12pF |
| -3dB bandbreedte: | - |
| Email: | [email protected] |