Kopen DK2A-9V met BYCHPS
Koop met garantie
| Turn On Spanning (Max): | 6.3 VDC |
|---|---|
| Turn Off Voltage (Min): | 0.9 VDC |
| Klemtype: | PC Pin |
| switching Voltage: | 250VAC, 125VDC - Max |
| Serie: | DK |
| release Time: | 8ms |
| Relaistype: | General Purpose |
| Packaging: | Tube |
| Andere namen: | 255-4216 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 65°C |
| opereren Time: | 10ms |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 16 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | DK2A-9V |
| Kenmerken: | Sealed - Fully |
| Uitgebreide beschrijving: | General Purpose Relay DPST (2 Form A) 9VDC Coil Through Hole |
| Beschrijving: | RELAY GEN PURPOSE DPST 8A 9V |
| Contact Rating (Current): | 8A |
| Contact Material: | Silver Nickel (AgNi) |
| Contactformulier: | DPST (2 Form A) |
| coil Voltage: | 9VDC |
| coil Type: | Non Latching |
| coil Resistance: | 405 Ohms |
| coil Vermogen: | 200 mW |
| coil Current: | 22.2mA |
| Email: | [email protected] |