Kopen DKI10751 met BYCHPS
Koop met garantie
| VGS (th) (Max) @ Id: | 2.5V @ 250µA |
|---|---|
| Technologie: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Leverancier Device Pakket: | TO-252 |
| Serie: | - |
| Rds On (Max) @ Id, VGS: | 70.4 mOhm @ 7.5A, 10V |
| Vermogensverlies (Max): | 32W (Tc) |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 |
| Andere namen: | DKI10751 DK DKI10751TR |
| Temperatuur: | 150°C (TJ) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 12 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | DKI10751 |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: | 1050pF @ 25V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | 15.8nC @ 10V |
| FET Type: | N-Channel |
| FET Feature: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | N-Channel 100V 15A (Tc) 32W (Tc) Surface Mount TO-252 |
| Drain naar de Bron Voltage (Vdss): | 100V |
| Beschrijving: | MOSFET N-CH 100V 15A TO-252 |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C: | 15A (Tc) |
| Email: | [email protected] |