Kopen DLP31SN551SL2L met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | 16V |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | - |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Serie: | DLP31 |
| ratings: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 1206 (3216 Metric) (4 Leads) |
| Andere namen: | 490-2480-2 PLP3216S551SL2T1 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal lijnen: | 2 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | DLP31SN551SL2L |
| Inductie @ Frequentie: | - |
| Impedantie @ Frequentie: | 550 Ohm @ 100MHz |
| Hoogte (Max): | 0.051" (1.30mm) |
| filter Type: | - |
| Kenmerken: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 550 Ohm @ 100MHz 100mA DCR 3.6 Ohm |
| Beschrijving: | CMC 100MA 2LN 550 OHM SMD |
| DC-weerstand (DCR) (Max): | 3.6 Ohm |
| Card Dikte (mm): | 100mA |
| goedkeuringen: | - |
| Email: | [email protected] |